ДВЕ ВТОРИ МЕСТА ЗА АНТОНИО РИСТЕВСКИ НА НАТПРЕВАРИ ВО ГРЦИЈА

alpine-ski-antonio-ristovski

Викендов Антонио Ристевски заработи два подиуми, две втори места на слалом натпреварите во Парнасос, Грција.

 

alpine-ski-antonio-ristovski alpine-ski-antonio-ristovski-2

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Scroll to Top